Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.09.24. 04:24

Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 2018 
Szerző Üzenet
Gyakorlott nevelő

Szia Geri!

Üdv a fórumon!

Robi

2018.01.22. 01:21

Sziasztok,

először is köszönöm a befogadást, elolvastam ezt a 2018 c. topic-ot és szeretnék sok sikert kívánni a fórum "felpörgetéséhez". Olvastam a negatív kritikát és bár nem tudom azok a hibák azóta javítva lettek-e, de számomra a regisztráció semmilyen nehézséget sem okozott, sőt 5 percbe tellett az azonosítóm aktiválásával együtt!

Üdvözlettel
Olivér

2018.02.05. 19:45
Adminisztrátor

Olli írta:
Sziasztok,

először is köszönöm a befogadást, elolvastam ezt a 2018 c. topic-ot és szeretnék sok sikert kívánni a fórum "felpörgetéséhez". Olvastam a negatív kritikát és bár nem tudom azok a hibák azóta javítva lettek-e, de számomra a regisztráció semmilyen nehézséget sem okozott, sőt 5 percbe tellett az azonosítóm aktiválásával együtt!

Üdvözlettel
Olivér

Szia Olivér!

Mákod volt. :D :D :D
Üdv a fórumon!

StoneAge

2018.02.05. 22:55
Profil Honlap

Sziasztok
Szeretnék érdeklödni hogy Budapesten hol lehet diszkoszokat vásárolni ?
Jelenleg Stendker halaim (Kobalt és Marlboro ) vannak pár éve csak sajnos a kereskedés megszünt ahol forgalmazták öket.
Olyan halak érdekelnének amik csap vizben tarthatoak gond nélkül a tenyésztést rábizom a profikra :D

Üdv
Attila

2018.02.18. 20:47
Gyakorlott nevelő

flyati írta:
Sziasztok
Szeretnék érdeklödni hogy Budapesten hol lehet diszkoszokat vásárolni ?
Jelenleg Stendker halaim (Kobalt és Marlboro ) vannak pár éve csak sajnos a kereskedés megszünt ahol forgalmazták öket.
Olyan halak érdekelnének amik csap vizben tarthatoak gond nélkül a tenyésztést rábizom a profikra :D

Üdv
Attila

Szia Attila!

van Kovács Istvántól két barna diszkoszom. Részletezni nem kívánt okok miatt olyan helyzetbe kényszerültem, hogy elképesztő körülmények között vagyok kénytelen tartani őket: 20-21 fokos vízben kb. két hónapja. Elvileg nem is élhetnének, pedig de. Csapvízben vannak, nk13 körül. Talaj és vízinövények között, vannak kövek és fák is az akváriumban, kb. 40 db zöld xifó és hat compó társaságában vannak. Vízcsere havonta egy 250 literes akváriumban.

Mielőtt a kedves tagtársak nekem támadnának, én közlöm előre, hogy tudom, hogy diszkoszt így nem lehet tartani, nem is akarom, de muszáj. Hosszú ideje hirdetem őket, pont emiatt, mert sajnos nem tudom nekik a megfelelő körülményeket a továbbiakban fenntartani.

Ez a kettő példány elég túlélő, az egyik hím, a másik tőle származik és nősténynek tűnik. Nagyon örülnék neki, ha jó kezekbe kerülnének, mert szeretem az állatokat, és szeretném ha olyan helyen élhetnének, ahol jól is érzik magukat. Ha érdekelnek, eladó a két példány.

Üdv: Robi

2018.02.18. 21:07
Adminisztrátor

Robi írta:
20-21 fokos vízben kb. két hónapja. Elvileg nem is élhetnének, pedig de. Csapvízben vannak, nk13 körül. Talaj és vízinövények között, vannak kövek és fák is az akváriumban, kb. 40 db zöld xifó és hat compó társaságában vannak. Vízcsere havonta egy 250 literes akváriumban.

Az ilyen hal nem lehet eladó, maximum ajándék.
Az ilyen hal nem befektetés, hanem súlyos lutri.
Ezek a tények.
Ezek után pedig öntse el ki-ki legjobb belátása szerint, hogy mit akar velük kezdeni.
Bocs, Robi.

Üdv,
StoneAge

2018.02.19. 22:22
Profil Honlap
Növendék

Sziasztok!

Lassan csak-csak haza térek :) Jó pár év kihagyás után újra elfogott a láz :dance: . Folyamatban van egy 700 literes teknő.
Szóval újra itt leszek:)

Spinkler

2018.09.22. 16:13
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2