Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018.07.15. 22:16

Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
 Alexx 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Sziasztok, Alex vagyok felvidekrol, de jelenleg mar Rajkan lakok a kis csaladommal. Gyermekkori 2aki-val tanulgattam ezt azt, igy remlik hogy neha fekete budos mocsar volt, neha 5cm viz maradt benne csak, dehat volt, persze akkor a szurorol nem is hallottam(bocsanatot kernek a halaktol akik nalunk kinlodtak). 5eve mar, hogy a parommal megbeszeltuk hogy elferne egy szep nagy aki, es rabolintott, igyhat belevagtam. Asztaltervezes, asztalos intezes, vilagitas, technika butykoles, gyonyoru dolgok voltak es remelem meg lesznek. A parom is csodalkozott mennyire lefoglal es mennyire tudok orulni az aprosagoknak. Ja 300l aki lett. Azota mar van 2 gyerekunk is akik lenyegeben 1honapos koratol ugy nezik az akit mint valami csoda. Naponta siman 1orat kukucskalja a kissebb, tehat nagyon orulunk hogy elvan. Persze volt nekem is sok problemam, talan atmentem mindenfele halbetegsegen, novenyek virultak, rothadtak, algak jottek mentek. Blackout, Savo. Vitorlasok voltak nekem a PRO halak eddig, es eleg szep kort meg is eltek/elnek nalam, es nagyon gondolkozok hogy ideje lenne lepni Diszkoszok fele, persze idonek is kell lennie, es eleg sok tudasnak, ezzel tisztaban vagyok.

IT szakmaban dolgozok, igy remelem tudok segiteni is a tovabbi mukodesben a forumnak. Kedv es akarat jelenleg van, tehat remelem mozditunk egyutt rajta.

Alex

2017.12.06. 00:33
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ]